bromus_logo 02 1

Inženiertehniskās komunikācijas paredzētas enerģētisko resursu piegādes un aizvadīšanas nodrošināšanai – tās ir tehniskās sistēmas, kas nodrošina ēkas pareizu funkcionēšanu. BROMUS veic inženiertehnisko komunikāciju montāžu kopš 2005. gada. Uzņēmums specializējas ventilācijas, gaisa dzesēšanas un elektroapgādes sistēmu uzstādīšanā un apkopē.

Misija

Mūsu misija ir darīt visu iespējamo, lai cilvēkiem katrs mirklis, uzturoties iekštelpās, būtu patīkams un produktīvs un lai katram būtu pieejams tīrs un svaigs gaiss, ko elpot. Izmantojot gadiem uzkrāto pieredzi un meklējot labākos risinājumus, mēs uzstādām ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas, lai nodrošinātu ēku pareizu funkcionēšanu un piemērotu mikroklimatu, tādējādi palīdzot saviem klientiem uzlabot labsajūtu, veselību un produktivitāti. Mūsu darbinieki atbildīgi un kvalitatīvi veic gan iekārtu montāžu, gan apkopi, un viņu darbu atzinīgi novērtē klienti. Tieši klienti ir tie, kas iesaka mūs arī citiem.

Vīzija

Mēs vēlamies, lai ikvienam cilvēkam būtu pieejams svaigs gaiss, piemērots mikroklimats un iespēja ietaupīt, izmantojot pieejamos energoresursus.

Vērtības

Mūsu darba pamatā ir trīs pamatvērtības:
cieņa – cieņpilna attieksme pret klientiem un sadarbības partneriem;
sadarbība – spēja uzklausīt, ieklausīties un izprast, analizēt un atrast piemērotāko risinājumu;
atbildība – vēlme nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu un sasniegt vēlamo rezultātu.